Jakie papierosy uważane za najsłabsze: Najlepsze papierosy light

Młoda dziewczyna podpala papierosa w barze z neonowymi światłami

Nie każdy lubi mocne papierosy, ale na szczęście na rynku dostępne są także produkty w wersji light.

Mają one mniejszą zawartość nikotyny i innych substancji smolistych. Jest to godna polecenia alternatywa dla osób, które palą sporadycznie, chcą rzucić palenie lub uchronić się przed nałogiem.

Lekkie papierosy są dostępne zarówno w Polsce, jak i za granicą. Odznaczają się one łagodniejszym smakiem i lżejszym efektem.

Najlepsze lekkie papierosy

Jeśli kogoś interesują lekkie papierosy, to powinien rozejrzeć się za lightami, które gwarantują jak najniższą zawartość nikotyny i substancji smolistych. Trzeba też pamiętać o tym, że w papierosach znajdują się tysiące substancji chemicznych. Niestety większość z nich wpływa negatywnie na zdrowie.

Warto wobec tego zdecydować się na opcję z jak najniższą zawartością szkodliwych związków.

Godne polecenia są papierosy West White, które zawierają 0,2 mg nikotyny i 2 mg smoły. Jest to niemiecka marka, która należy do brytyjskiej firmy tytoniowej. Papierosy West są bardzo popularne w Europie, występują także w wersji o niskiej zawartości nikotyny i substancji smolistych.

Zobacz też nasz ranking papierosów

Wśród papierosów o najniższej zawartości nikotyny znajdują się także Glamour Superslims Amber. Zawierają zaledwie 0,2 mg nikotyny i 1 mg smoły. Jeśli ktoś szuka czegoś o bardzo łagodnym smaku, to można mu śmiało polecić produkty marki Glamour.

Kolejnymi propozycjami będą papierosy Davidoff One, Davidoff One Slims. Nikotyny jest w nich zaledwie 0,1 mg, a smoły nie więcej niż 1 mg.

To samo można powiedzieć o papierosach Virginia Super Slims. Są one produkowane przez giganta w branży tytoniowej, który przy tworzeniu swoich wyrobów skupia się głównie na kobietach preferujących papierosy typu light.

Skręcaj własne papierosy z naszego tytoniu light;

Jeśli ktoś szuka lekkich papierosów, to może zdecydować się na Winston Xsence White Mini. Jest to bardzo popularna marka w USA, należy do Imperial Tobacco.

Papierosy zawierają 0,1 mg nikotyny i 1 mg smoły. Słabe są także Camel One, czyli topowa marka papierosów w Stanach Zjednoczonych. Zawartość nikotyny wynosi 0,1 mg, a smoły 1 mg. Bardzo dużą popularnością cieszą się papierosy Marlboro Filter Plus One. Marka ma w swojej ofercie rozmaite wersje light.

Osobom sięgającym po polskie papierosy dobrze znane są R1 Long Line. Jest to najsłabsza odmiana w postaci bardzo długich papierosów. Można liczyć na niezwykle subtelny zapach. Papierosy powstają z amerykańskiej mieszanki tytoniu. Zbiera się w tym celu wyłącznie dojrzałe liście. Zawartość nikotyny to tylko 0,1 mg, smoły jest 1 mg.

W Polsce popularne są także papierosy R1 Slim Line, które odznaczają się niską zawartością nikotyny i substancji smolistych. Imperial Tobacco Polska S.A. ma w swojej ofercie różne warianty do wyboru. Do odmiany papierosów o mniejszej mocy zalicza się przykładowo mentolowe Cristal. Polecieć można także papierosy mentolowe Nevada.

Skręcając papierosy z naszego tytoniu, zaoszczędzisz ponad 10-krotnie w porównaniu do zwykłych papierosów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *